REALITNÍ KANCELÁŘ LIVING REALITY

NENÍ TO JENOM O REALITÁCH

Není nic, co by se nedalo koupit, dáš li tolik, kolik prodávající žádá

                    (Cicero, O pozemkovém zákoně)

A2 Nové Štěpnice

Prodej RD KUNOVICE

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům na klidném místě v Kunovicích, 2 minuty do centra. Dům se nachází v řadové zástavbě a je po celkové rekonstrukci a modernizaci. Celková výměra pozemku a dům jsou určeny pro rodinu s dětmi, kteří hledají klid a pohodu. Dům je třípodlažní, zateplený, s plastovými okny, v zadní části domu je z 1.NP i ze 2. NP vstup na zahrádku, kde je příjemné posezení, místo na bazén….. Ve 3. NP je koupelna s vanou i sprchovým koutem, ložnice a 2 dětské pokoje. Ve 2. NP. je prostorný kuchyňský kout s novou linkou a obývací místnost s krbem. V 1.NP je prostorná garáž, dílna, kotelna. Topení a ohřev vody je řešeno solárními panely, krbem nebo topením na plyn. Možnost využití hypotečního úvěru. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.
Lokalita: Kunovice
Cena: 3.820.000,- Kč
Novinka

Prodej vily se zahradou Buchlovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji samostatně stojící dům 2 x 5+1 na krásném místě s výhledem na Buchlovský hrad. Dům má nová plastová okna, plynové topení, voda z obecního řádu (i vlastní studny), odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. V samotném domě jsou pokoje zařízeny holandským nábytkem, který je součástí prodeje. Celý dům je podsklepený, k domu patří i garáž. Za domem je veliká zahrada s ovocnými stromy. Celá nemovitost nabízí dokonalé spojení firmy a bydlení v krásné lokalitě Buchlovic. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.
Lokalita:
Cena: 4.500.000,- bez provize RK
Novinka


Nabídka realit O společnosti Naše služby Nabídnout realitu Poptávat realitu Hypotéky Kontakt Fotogalerie NOVÉ ŠTĚPNICE Bytové domy NOVÉ ŠTĚPNICE
KONTAKTUJE NÁS+420 572 540 000

Living reality
Protzkarova 51
686 01 Uherské Hradiště
Tel.: +420 572 540 000

E-mail: bara.benesova@email.cz Mobil: +420 777 409 408

E-mail: zfabry1@seznam.cz
Mobil: +420 776 006 020

Developer a investor
projektu NOVÉ ŠTĚPNICE

Manag

www.manag.cz